.

.

Агол Мерење Алатка, Ldcx 2 Пакет Контура Мерач Профил Алатка Прилагодливи-Заклучување: Подароци За Мажи, Копија Облик Дупликатор Неправилни Заварување Дрво Проект Ко

Агол Мерење Алатка, Ldcx 2 Пакет Контура Мерач Профил Алатка Прилагодливи-Заклучување: Подароци За Мажи, Копија Облик Дупликатор Неправилни

DEN 497.76

Количина на стоки
Тековен

П Зошто Е Потребен Мерач На Контура На Ldcx ?】 : ? Мерачот На Контура Ldcx се користи за лоцирање на профили или рабови и прецизно пренесување на материјалот што треба да се исече за секаков вид на работа потребно е дуплирање на контурата. ? Во обработка на дрво, автоматско тело, автоматски метален лим, нерѓосувачки челик или која било работа на дуплирање на контурата. `+ Добијте еден или повеќе сет На Мерач На Контура Ldcx, Придружете се На Милиони Доверливи Корисници На Ldcx Ширум Светот, Бидете Член на Семејството Ldcx, Уживајте во Вашиот Живот. Што Е Мерач На Контура Ldcx Различен од Другите ? 】? Ldcx Контурен Мерач w/ Прилагодлива И Функција За Заклучување - контурниот гуаж може да ја прилагоди затегнатоста според вашите потреби. Откако ќе го користите контурниот владетел одреден временски период, лесно можете да ја прилагодите затегнатоста. ? Откако објектот е контуриран, заклучете ги забите за мерач на контура на место за совршени траги секој пат. ❤️ ? Ldcx Контурен Мерач w/ дупка за закачување, Лесна За Носење каде што сакате. Qulishame повеќе Различни de Ldcx Контурен Мерач : ? Ознаката За Означување На Контурниот Мерач Ldcx прифаќа прецизен процес на пренос на Топлина,отпорност На Висока температура, отпорна на абење, јасно видлива, погодна за визуелно проверување на податоците. ❤️ ? Мерач На Контура ldcx w/ бакарната навртка се додава во задната обвивка на производот, што е погодно за расклопување и прилагодување на производот повеќе пати (на пример, ако е скршено мало парче, а потоа поправете го). Дали повеќе подароци доаѓаат Со Мерач На Контура на Ldcx? 】? Ldcx Контурен Мерач Дојди со Челичен Владетел + 2 Столарски Моливи ! Quotour-mage questenter ldcx Counture ? 】 : ? Лесен за Употреба - мерачот на контура ldcx мери 5 инчи и 10 инчи ,може да се користи за мерење на обликот на неправилни предмети, инстант шаблон за обележување на прецизни парчиња плочки .Само притиснете го мерачот на контурата на една од формите. Исечете ја контурата и исечете ја во форма. Може Ли Ldcx Контурен Мерач Прецизно Дуплирање На Обликот ?】 : ? Да, Мерач на Контура Ldcx дизајниран за цевки за ликвидација, кружни рамки, канали и многу предмети, Идеален за поставување плочки, ламинат, тепих, димензии за проверка, обликување итн.Корисна алатка за операции на каросерии на автомобили, столарија и за сите видови моделирање. Зошто Е Потребен Мерач На Контура На Ldcx ?】 : ? Мерачот На Контура Ldcx се користи за лоцирање на профили или рабови и прецизно пренесување на материјалот што треба да се исече за секаков вид на работа потребно е дуплирање на контурата. ? Во обработка на дрво, автоматско тело, автоматски метален лим, нерѓосувачки челик или која било работа на дуплирање на контурата. `+ Добијте еден или повеќе сет На Мерач На Контура Ldcx, Придружете се На Милиони Доверливи Корисници На Ldcx Ширум Светот, Бидете Член на Семејството Ldcx, Уживајте во Вашиот Живот. Што Е Мерач На Контура Ldcx Различен од Другите ? 】? Ldcx Контурен Мерач w/ Прилагодлива И Функција За Заклучување - контурниот гуаж може да ја прилагоди затегнатоста според вашите потреби.

Други карактеристики

Најдобри понуди