.

.

Зукеељт Корпа За Отпадоци Мала Пластична Корпа За Отпадоци Што Може Да Се Стави На Работната Површина И Може Да Се Преврти

Зукеељт Корпа За Отпадоци Мала Пластична Корпа За Отпадоци Што Може Да Се Стави На Работната Површина И Може Да Се Преврти

DEN 1145.60

Количина на стоки
Тековен

Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа помалку простор 100% сосема нов и висок квалитет. €Висококвалитетен пп материјал, цврст и издржлив, едноставен и дарежлив, не е лесен за деформација и долг работен век. Flip капак дизајн, флип капак за испорака на хартија остатоци, без ѓубре протекување, чиста и хигиенски. +Мазни рабови, мазни и без бруси, а површината има мат текстура. Со својот модерен дизајн, производот се покажува одличен во бања, кујна и други простории додека зафаќа помалку простор. 100% сосема нов и висок квалитет. €Висококвалитетен пп материјал, цврст и издржлив, едноставен и дарежлив, не е лесен за деформација и долг работен век. Flip капак дизајн, флип капак за испорака на хартија остатоци, без ѓубре протекување, чиста и хигиенски. +Мазни рабови, мазни и без бруси, а површината има мат текстура. Материјал : PPWeight : 166g Color : Зелена, Розова, Бела : Помала ширина 13,3 см, горна ширина 15,5 см, максимална дебелина 8,7 см, висина 16,3 cm Package содржи : 1*ѓубре може.

Други карактеристики

Најдобри понуди