.

.

Globomotive Premium најлон за заклучување кабел

Globomotive Premium најлон за заклучување кабел

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Затемнување на производот : долга 200 мм Јачина на затегнување на јамка : 18 kgf / 40 lbs. Оперативна температура : -10 C до + 85 C. Материјал : Најлон 66 UL признат. Оценка на запаливост : UL 94 V. Globomotive висококвалитетни најлон-заклучувачки кабелски врски со безбедно заклучување. UL, CE одобрен и ISO 9001 : 2015 овластен. Бесплатно халоген. Премиум производ за вашиот дом.

Други карактеристики

Најдобри понуди