.

.

100 матурски салфетки честитки за хартија за гости 3 крпи од сина и злато декоративни салфетки за еднократна употреба рачни крпи за вечера за вечера од 2023 година за д?

100 матурски салфетки честитки за хартија за гости 3 крпи од сина и злато декоративни салфетки за еднократна употреба рачни крпи

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

2023 Денот на дипломирање, салфетки-100 пакет, 13 "x157" (распространето), 4,3 "x7. Овие салфетки за еднократна употреба на сино и злато, дефинитивно ќе ги подобрат вашите честитки за трпеза за вечера или бања и ќе ги импресионираат вашите гости. Салфетки за гости од 3 хартии-Секоја честитки за гостински крпи од хартија се изработени од хартија од 3-та за храна и еколошко мастило, давајќи им на рацете или лицето мек допир без да оставите конфети. Честитки за рацете на хартиени раце-флексибилниот материјал и специјалната шема ги прават хартиени крпи да имаат добра апсорпција на вода, мека и апсорбирана, исушете ги рацете брзо и да бидат меки и удобни. Сина и златна класа од 2023 година Декоративни забави салфетки-како салфетки за декорација на Денот на дипломирање, без разлика дали е за поставување трпеза или бања, просторија за прав, канцеларија или забавен коктел и декор за пијалоци, нашите салфетки за гости на хартија ќе ги натераат вашите гости да се чувствуваат згрижени и третирани на овој колеџ или средношколска забава.

Други карактеристики

Најдобри понуди