.

.

КОМПЛЕТ ЗА БЕКРАК | Хардвер за употреба со Широк Врв Тоно, Црно, Без Вежба | 50327 | Одговара -2023 Тојота Такома; 2005-2015 Тојота Такома Со/Систем За Комунални Патеки

КОМПЛЕТ ЗА БЕКРАК | Хардвер за употреба со Широк Врв Тоно, Црно, Без Вежба | 50327 | Одговара -2023 Тојота Такома; 2005-2015 Тојота

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

ФИТМЕНТ Одговара 2016-2023 Тојота Такома; 2005-2015 Тојота Такома со/ Систем За Комунални Патеки Земја На Потекло : Канада. Тежина на пакетот : 25,0 фунти. Тип на вклопување : Специфично За Возилото. Вклучува Сврзувачки Елементи, Загради, Адаптер За Покривање На Тоне. Вклучува Сврзувачки Елементи, Загради, Адаптер За Покривање На Тоне. Секоја Решетка За КАМИОНИ ВО ЗАДНИНА е дизајнирана за безбедно прицврстување во џебовите на колецот на камионот и инсталирање за неколку минути. Инсталацијата не бара дупчење на поголемиот дел од камионите, а секој Штитник За Кабина ЗА Грб е компатибилен со над и под шините, како и со прскање во облоги и најпопуларни Навлаки за Тоно. Со осум различни стилови на квалитетни Решетки За КАМИОНИ, сигурно ќе го постигнете одличниот изглед што го сакате додека ја обезбедувате крајната сила и корисност што ви се потребни. ТРИ различни стилови на квалитетни држачи за монтирање ви даваат избор На Стандардна вежба, Кутија со Алатки без вежба или инсталација на вежба со Низок Профил.

Други карактеристики

Најдобри понуди