.

.

ДЕЈА Божиќ Елен Спортски Крпи За Мажи Жени Микрофибер Крпа Совршено Патување &засилувач; Спорт &засилувач; Плажа пешкир 11.5 х 32 Ладење Пешкир Во собата на 2

ДЕЈА Божиќ Елен Спортски Крпи За Мажи Жени Микрофибер Крпа Совршено Патување &засилувач; Спорт &засилувач; Плажа пешкир 11.5 х 32 Ладење Пешкир

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 инчи Тежината е многу мала, само 130гр. тој е многу пренослив и може да се преклопи на мали парчиња и да се стави во торба. Материјал : крпата за вежбање е изработена од 100% ткаенина од микрофибер, носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода и брзо сушење, многу погодна за кожата. Спортската крпа е отпечатена од едната страна, грбот е бел, не бледне и се пере во машина. Погоден за : крпата за ладење е одлична за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности. може да се користи и како крпа за капење, Крпи за миење лице, крпи за раце, партали итн. се користат во кујната или бањата дома. Како да се користи : Потопете ја слатката крпа во ладна вода и исцедете ја пред употреба. По натопување, се користи за бришење на потта од телото за да се одржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзан за главата. Изберете метод што најмногу ви одговара според вашите желби. Прилагодување : ви посакуваме добредојде да ни дадете слики за да создадете уникатна спортска крпа што ја покажува вашата личност. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е-пошта!. Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 инчи. Тежината е многу мала, само 130гр. тој е многу пренослив и може да се преклопи на мали парчиња и да се стави во торба. Материјал : крпата за вежбање е изработена од 100% ткаенина од микрофибер, носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода и брзо сушење, многу погодна за кожата. Спортската крпа е отпечатена од едната страна, грбот е бел, не бледне и се пере во машина. Погоден за : крпата за ладење е одлична за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности. може да се користи и како крпа за капење, Крпи за миење лице, крпи за раце, партали итн. се користат во кујната или бањата дома. Како да се користи : Потопете ја слатката крпа во ладна вода и исцедете ја пред употреба. По натопување, се користи за бришење на потта од телото за да се одржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзан за главата. Изберете метод што најмногу ви одговара според вашите желби. Прилагодување : ви посакуваме добредојде да ни дадете слики за да создадете уникатна спортска крпа што ја покажува вашата личност. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е-пошта!.

Други карактеристики

Најдобри понуди