.

.

X-Ree DC 6V 12500RPM Голем вртежен момент мотор 4 Ванс Пропелер зелена за авион со брод со брод (DC 6V 12500rpm Motor de Par Grand 4 Paletas Proletas Proletas Green Para RC Boat Airplane

X-Ree DC 6V 12500RPM Голем вртежен момент мотор 4 Ванс Пропелер зелена за авион со брод со брод (DC 6V 12500rpm Motor de Par Grand 4 Paletas

DEN 358.40

Количина на стоки
Тековен

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 22g Содржина на пакет : 1 x RC мотор пропелер; Главна боја : Зелена. Ване број : 4; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 2,3мм/0,09 ". Ротирачки дијаметар : 100мм/3,93"; Оценет напон : DC 6 V (Diámetro : 100 mm / 3,93 ''; Tensión No Minal : CC 6 V. Брзина на излез : 12500rpm; струја : 0,13 A (Velocidad de Salida : 12500rpm; Corriente : 0,13a. Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електронски делови; нето тежина : 22g. Содржина на пакет : 1 x RC мотор пропелер; главна боја : зелена. Број на вајн : 4; Дијаметар на дупката на вратилото на моторот : 2,3мм/0,09 ". Ротација на дијаметар : 100мм/3,93 "; Оценет напон : DC 6 V (Diámetro : 100 mm / 3,93 ''; Tensión No Minal : CC 6 V. Брзина на излез : 12500rpm; струја : 0,13 A (Velocidad de Salida : 12500rpm; Corriente : 0,13a.

Други карактеристики

Најдобри понуди