.

.

Големи есенски венци за влезна врата надвор од 16 -тина венец од врата од венец Остава wallиден прозорец за вештачки факс зелен декор дома украси украси за врата украс?

Големи есенски венци за влезна врата надвор од 16 -тина венец од врата од венец Остава wallиден прозорец за вештачки факс зелен

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

? Велигденскиот венец е украсен со гроздобер лак, лисја од цвеќиња и шарени сјајни јајца, тие се комбинираат многу хармонично, што изгледа толку рустикално и убаво Тоа сигурно ќе помогне во повеќе пролетен фестивал атмосфера. ? Велигденски венци - Нашиот венец е рачно изработен со квалитетни материјали што можат да се прилагодат за да формираат совршена форма. Може да биде издржлив за многу години и не бара посебно одржување. Рустикален Велигденски змија - Погоден како затворен или покриен отворено Велигденска декорација, ставете го овој висички венец во дневната соба или на отворено покриен трем до природно чувство на пролет на која било област од куќата. Артетички венец - Венец може да се користи како затворен и на отворено. Закачете го над вашиот камин, ставете го на влезната врата или на wallид на дневна соба, училница или канцеларија. Овие симпатични украси ќе донесат различна атмосфера на Велигденски празници. ? Велигденски буни декор - Велигденскиот зајаче венец е совршен за украси во затворен и отворен простор, висат на влезната врата, wallид, порта, прозорец, камин, дневна соба, градина, двор. Исто така совршен подарок за дете, пријатели и семејства. Лесно ќе ја истакне веселата атмосфера на Велигден и пролетната сезона. ? Велигденскиот венец е украсен со гроздобер лак, лисја од цвеќиња и шарени сјајни јајца, тие се комбинираат многу хармонично, што изгледа толку рустикално и убаво. Тоа сигурно ќе помогне во повеќе пролетен фестивал атмосфера. ? Велигденски венци - Нашиот венец е рачно изработен со квалитетни материјали што можат да се прилагодат за да формираат совршена форма. Може да биде издржлив за многу години и не бара посебно одржување. Рустикален Велигденски змија - Погоден како затворен или покриен отворено Велигденска декорација, ставете го овој висички венец во дневната соба или на отворено покриен трем до природно чувство на пролет на која било област од куќата. Артетички венец - Венец може да се користи како затворен и на отворено. Закачете го над вашиот камин, ставете го на влезната врата или на wallид на дневна соба, училница или канцеларија.

Други карактеристики

Најдобри понуди