.

.

Фабер - Кастел Искра Боја Моливи-Калај од 12

Фабер - Кастел Искра Боја Моливи-Калај од 12

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Вклучува 12 избрани моливи во боја во калај за подароци Ergономска триаголна форма. Боја брилијантност благодарение на високо пигментирани олово. Еко лак на база на вода и направен од дрво од одржливо шумарство. Може да се измие од повеќето ткаенини. Вклучува 12 избрани моливи во боја во калај за подароци. Ergономска триаголна форма. Боја брилијантност благодарение на високо пигментирани олово. Еко лак на база на вода и направен од дрво од одржливо шумарство. Може да се измие од повеќето ткаенини. Комплет од 12 моливи во боја на сјај со популарните светкави точки во прекрасен розов калај за подароци со цветен дезен. Идеално за чување моливи подалеку уредни и уредни.

Други карактеристики

Најдобри понуди