.

.

Челик Вежба Битови Вежба Битови 10 ПАРЧИЊА Карбид Две Острици Топката Носот Крајот Мил Сет Цпу Машина Алатка Мелење Машина Диа 1мм-6мм Метал Алуминиум Бакар Дрво Веж?

Челик Вежба Битови Вежба Битови 10 ПАРЧИЊА Карбид Две Острици Топката Носот Крајот Мил Сет Цпу Машина Алатка Мелење Машина Диа 1мм-6мм Метал

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Идеален за дупчење во метал, дрво и пластика Дијаметар на рачката на алатот : 4/6/8/10мм. дијаметар На Сечење : 1 / 1.0 / 4/5/6/8 / 10мм. должина На Сечење : 3-20мм. Вкупна должина : 50-100мм. Врвот На Брзината Го Намалува Одењето Жестоките термички обработени дупчалки ја зголемуваат издржливоста и зоната на извртување го намалуваат кршењето материјал : увезен волфрам челик карбидефлута : Две флејтови : Дијаметар на рачката На Вестол : 4/6/8/10мм дијаметар на сечење : 1 / 1.0 / 4/5/6/8 / должина на сечење од 10мм : 3-20ммтотална должина : Вклучен е 50-100ммпакет : 10 парчиња HRC55 метален крај на носот со две острици mill Perfect ЗА самостојни проекти и одржување и поправка на домаќинствата.

Други карактеристики

Најдобри понуди