.

.

Капче за отпуштање, rnd, al, 3/4 dx1/2, pk2

Капче за отпуштање, rnd, al, 3/4 dx1/2, pk2

DEN 1435.20

Количина на стоки
Тековен

Заврши : Clear Anodized US28, Точка : Капа за отпуштање, големина на конец на студија : 5/16 "-18 Заврши : Јасна анодизирана US28, Точка : Капа за отпуштање, големина на конец на обетка : 5/16" -18. Капакот за отпуштање на капачето, Обликот на капакот на капакот на капакот, алуминиумот на капакот на капачето, да заврши со капачето, јасно анодизиран, систем на мерен инч, дијаметар 3/4 во, дија.025 во, дијаметар на грмушка 1/2 во, толеранција на висина на капачето +/- 0,010 во, големина на конец на обетка 5/16 in-18, должина на конецот на обетка 1 1/2 in, Количина на пакет 2.

Други карактеристики

Најдобри понуди