.

.

Оаренкол череп Црвени очи Црните шофершајбни чадор чадор за преклопување на автомобилот предниот прозорец Сончеви блокови УВ зраци топлина чувајте го возилото ла

Оаренкол череп Црвени очи Црните шофершајбни чадор чадор за преклопување на автомобилот предниот прозорец Сончеви блокови УВ зраци топлина

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

【Чадор на шофершајбната на шофершајбната на автомобилот за повеќето возила】 55 x 27,5 инчи Совршено одговара на повеќето компактни автомобили, како што се автомобили, SUV, мали камиони или камиони. 【Заштита на топлина и УВ】 Висок квалитет и издржлив чадор на шофершајбната на шофершајбната од автомобилот рефлектира и блокира интензивна топлина и штетни УВ зраци, ефикасно одржувајќи ја внатрешноста на вашиот автомобил кул и спречува оштетување и стареење на ентериерите на автомобили. 360 ° Ротаторна обвивка за свиткување за да се избегне гребење и носење на површината на магацинот за автомобилски центар. 【Чувајте го возилото ладно - капакот на чадорите со чадор за автомобили е изработено од високи композитни пептидни материјали и 8 силни скелети и стабилната поддршка обезбедува издржливост на овој чадор за сонце на автомобилот. Ефективно одржувајте ја температурата на ентериерот на вашиот автомобил за да остане вашето возило да остане кул. Нема да ви пречи повторно за топол воздух кога ќе ја отворите вратата. 【Лесен за употреба и складирање】 Преклопување на шофершајбната на сонцето во сенка на автомобилот е лесно да се отвори и затвори. Работи како чадор, така што само го отворате и се проширувате за да се вклопи против предниот прозорец, а потоа ставете ги сонцето ставови за да го одржите на место. Кога не сте во употреба, можете да ја чувате во торбата за складирање на кожа и да ставите во вратата на автомобилот, централната кутија за складирање, таблата или дури и под седиштето без да заземате дополнителен простор. 【Совршен подарок】 Оваа прекрасно дизајнирана сенка на шофершајбната за преклопување на автомобили е најдобриот подарок за автомобил за луѓе кои сакаат додатоци за автомобили или имаат деца или миленичиња на кои им е потребна заштита од сонце. Чадор на шофершајбната на ветробранот од ветровито од автомобилот : испотена или мизерна? Дали некогаш сте ја отвориле вратата на експлозија на топол воздух во лицето? Сончевата сенка на ветробранот од ветробранот ве штити од сончевата топлина и штетните зраци на УВ зрачење. Неопходен автомобилски покритие за прозорци во врело лето. Заштитете го вашето семејство да не се изгори или прегрее во автомобилот. Креирање на најудобна и најладна околина за автомобили за нив. Заштита на вашиот сакан автомобил и блокирање на ефектите од сончевите зраци. Карактеристики : Материјал : високо квалитетни композитни пептидни материјали. Големина : 55 x 27,5 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди