.

.

Пеки 4 Галон Јасни Вреќи За Ѓубре Со Врвки, 120 Точки, Мала Кујнска Кеса За Ѓубре

Пеки 4 Галон Јасни Вреќи За Ѓубре Со Врвки, 120 Точки, Мала Кујнска Кеса За Ѓубре

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Чистите кеси за отпадоци ви овозможуваат да ја видите содржината внатре Тешка конструкција за отпорност на истекување и отпорност на кинење, исто така може да се справи со повеќе и потешки ѓубре. Дизајн на затворање на врвки за практично носење. Одлично за мали корпи за отпадоци, општи потреби за домаќинството. Совршена големина за автомобили и патување во движење. Тешка Конструкција, Дизајн За Затворање На Врвки Отпорни на Истекување За Практично Носење; Чистата Торба Може да Ви Помогне да Видите Што Е Внатре.

Други карактеристики

Најдобри понуди