.

.

Flex3d 17 ft Флексибилна лента за исечоци, кора и стап за стап за обликување, работ на плочки, таванот, wallидниот агол во бело

Flex3d 17 ft Флексибилна лента за исечоци, кора и стап за стап за обликување, работ на плочки, таванот, wallидниот агол во бело

DEN 479.84

Количина на стоки
Тековен

Еластична леплива лента се прилагодува на нерамни површини Премиум адхезија, зграпчете на малку textureид од текстура. Флексибилно се вклопува во wallидот на кривата. Отпорен на вода, топлина, време, трајно. Лесен за обработка, естетски додаток за модерен декор. Специјално дизајнирано - спецификацијата е дизајнирана совршено да биде рамка или декорација за сите плочки за backspalsh. Флексибилно-само кора и лепет, исечете го со ножици и добро вклопете во агол. Изведба на супериорен ПВЦ, добри перформанси на топлина, отпорност на вода и трајност. Супериорна адхезија - Акрилната лента може да се држи на сите видови на незапирливи мазни површини. Без остаток при отстранување. Гаранција : ART3 D-добро познатата бренд во индустријата, гаранција за квалитет и исклучителна услуга на клиентите. Специјално дизајнирано - спецификацијата е дизајнирана совршено да биде рамка или декорација за сите плочки за backspalsh. Флексибилно-само кора и лепет, исечете го со ножици и добро вклопете во агол. Изведба на супериорен ПВЦ, добри перформанси на топлина, отпорност на вода и трајност. Супериорна адхезија - Акрилната лента може да се држи на сите видови на незапирливи мазни површини. Без остаток при отстранување. Гаранција : ART3 D-добро познатата бренд во индустријата, гаранција за квалитет и исклучителна услуга на клиентите. Додека плочките од кора и стап за грб стана хит на пресек, луѓето се борат да ги завршат рабовите на плочките. Нашата потрага по совршенство никогаш не треба да биде задушена, ART3 D отсекогаш била посветена на угостителството на гласот на клиентите.

Други карактеристики

Најдобри понуди