.

.

CRL Двонасочна Со Горниот Агол Стегач

CRL Двонасочна Со Горниот Агол Стегач

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

1/4" (6 мм) до 5/16 " (8 мм) Безбедносно Стакло Направено од Цврст Месинг со Хромирана Завршница. Европски Дизајн. 12 Различни Конфигурации. 1/4" (6 мм) до 5/16 " (8 мм) Безбедносно Стакло. Направено од Цврст Месинг со Хромирана Завршница. Европски Дизајн. 12 Различни Конфигурации. Новиот хардвер НА CRL е направен од цврст месинг и позлатена хромирана завршница. Фитинзите се дизајнирани така што предниот агол наназад на 15 степени ќе му даде елегантен изглед. CRL нуди целосен сет на различни конфигурации на загради. Секој фитинг има најлонска завртка за поставување на врвот за сместување на стакло од 1/4" (6 мм) до 5/16" (8 мм) дебело безбедносно стакло. ЗЛСА5Ч двонасочна Стегач што се вклопува на врвот што ги прицврстува двата панели на 90 степени и хоризонтален панел. Продаден како сет лево и едно десно.

Други карактеристики

Најдобри понуди