.

.

Кха Преносни Практика Пневматски Пневматски Ексцентрични Мелење Машина, Без Масло 5 Инчен Пневматски Шкурка Машина, Самолепливи Шасија Полирање Машина Рачни Алат?

Кха Преносни Практика Пневматски Пневматски Ексцентрични Мелење Машина, Без Масло 5 Инчен Пневматски Шкурка Машина, Самолепливи Шасија

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Ултра-брза брзина на мелење : Голема брзина Од 10000 ВРТЕЖИ во МИНУТА, голема коњска сила и силна рамнотежа Професионални алатки за полирање : четкана шасија, ефикасна и лесна. Дизајн на придушувач : дупката за вентилација има своја функција за пригушување, што ефикасно го намалува загадувањето со бучава. Дизајн за контрола на брзината : Свртете го копчето за прилагодување за да ја прилагодите брзината. Дизајн на филтер : влезот на воздух има цедалка за ефикасно намалување на нечистотиите и оштетување на опремата. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни услуги, доколку имате какви било потреби, добредојдовте да се консултирате, ние ќе се потрудиме да ги исполниме.Применлива шкурка : 6во самолеплив шкурка-брзина на оптоварување : 10000 (вртежи во минута)големина на Влезот На Воздухот : 1/4 (инчен)Препорачан дијаметар на душникот : 3/8 " (мм)Употреба (применлива индустрија) : фабрика, монтажна ленена тежина на алатот : 1,71 кг (кг).

Други карактеристики

Најдобри понуди