.

.

Вернлан Биг Девојки девојки Секвенс Спагети Шпагети ленти за рамо на рамо без ракави хип хоп џез танц градник спортски култури врвови кошули

Вернлан Биг Девојки девојки Секвенс Спагети Шпагети ленти за рамо на рамо без ракави хип хоп џез танц градник спортски култури

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Повлекување на затворање Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење, супер мазна површина на чувство на допир. Врвните карактеристики на културата со деколте без ракави и v деколте, сјајни sequins стил, прилагодливи ленти за рамо на шпагети. Совршено за совпаѓање со многу дното на видови, што ќе ги направи вашите девојки и момчиња да изгледаат помодерни и симпатични. Табела со големина значи опсег на возрасни за деца, но тие се наменети само за општо водство, препорачано ладно и виси за миење на рацете. Погодно за секоја пригода, на пример, сценска изведба, носење танц, шоу забава, забавна вечер во училишна младинска вечер и така натаму. Сет вклучуваат : 1 п. | - Должина (исклучени ленти)-xxs - | 2-4 години - | - 19,7 ''/50см - | 6,3 ''/16cm - xs - | 4-6 години- | - 21.3 ''/54cm - | 6,7 ''/17cm - s -| - 8-12 години - | - 22.

Други карактеристики

Најдобри понуди