.

.

Гилажузизјд Машинка За Нокти За Нокти, Професионални Машини За Сечење Нокти Од Нерѓосувачки Челик Машина За Нокти За Нокти Нокти За Нокти За Нокти За Дебели Нокти

Гилажузизјд Машинка За Нокти За Нокти, Професионални Машини За Сечење Нокти Од Нерѓосувачки Челик Машина За Нокти За Нокти Нокти За Нокти

DEN 1419.20

Количина на стоки
Тековен

Со нашите clономски дизајнирани машинки за нокти, маникирот никогаш не бил проблем Рачката е дизајнирана да биде малку подолга за да обезбеди удобност при средување на ноктите. ●Рачката е засилена за дополнителна цврстина при притискање на дебели нокти. Специјализиран дизајн за добро зафат и дејство што не се лизга. + Закривени сечила за разноврсност. Лесен за употреба и за ноктите на нозете и за ноктите на прстите. ●Мини големина и пренослив, удобен за носење, погоден за употреба при патување. ● Изработен од нерѓосувачки челик, не е лесен за ' рѓа и искривување. Со нашите clономски дизајнирани машинки за нокти, маникирот никогаш не бил проблем. Рачката е дизајнирана да биде малку подолга за да обезбеди удобност при средување на ноктите. ●Рачката е засилена за дополнителна цврстина при притискање на дебели нокти. Специјализиран дизајн за добро зафат и дејство што не се лизга.

Други карактеристики

Најдобри понуди