.

.

64ХИДРО 20оз Божиќен Роденден Подароци За Коњи За Девојчиња, Жени, Мажи, Најдобри Подароци За Љубителите На Коњи Коњски Живот Мотивациона Шолја За Коњско Кафе Со Капа

64ХИДРО 20оз Божиќен Роденден Подароци За Коњи За Девојчиња, Жени, Мажи, Најдобри Подароци За Љубителите На Коњи Коњски Живот Мотивациона

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

ТЕХНОЛОГИЈА НА ТРОЈНА ИЗОЛАЦИЈА : Секоја 64хидро гимнастичарка има изолација со двојни ѕидови, вакуумско запечатена и обложена со бакар, што помага пијалоците да бидат ладни до 24 часа и топли до 12 часа ИЗГРАДЕН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 18/8 : Познат По својата јачина и чистота, нашиот гимнастичар од 18/8 одделение за храна нема да се скрши, ' рѓа, задржува или пренесува вкусови. За разлика од другите тамблери, нашите тамблери обезбедуваат чист, неметален вкус. КАПАК ЗА ПРЕВРТУВАЊЕ ПРОТИВ ИСТЕКУВАЊЕ, БЕЗ БПА : Секоја гимнастичарка доаѓа со капак За превртување Против Истекување, Без бпа. Капакот ќе спречи случајно истурање. Дупката против лепак обезбедува непречен проток на вода и удобно искуство со пиење. БЕЗ ПОТ, БЕЗ ПРОБЛЕМИ : нашиот бакарен ѕиден слој создава надворешност без кондензација која нема да се поти на вашите раце или во вашата торба. ? УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЉУБОВТА НА ВАШИОТ ЖИВОТ ? Нашиот висококвалитетен Гимнастичар со дизајн што го допира срцето сигурно ќе биде совршен Божиќни подароци за вашата сопруга, сопруг, дедо, баба, ќерка, син, девојка пријател или дечко. Нашите производи можат да бидат и уникатен бел слон подароци за возрасни, подароци За Вљубените, подароци за денот на мајката, подароци за денот на таткото или само специјални подароци за роденден за жени, мажи, девојче, момче, пријатели, сестра, соработник. 100% ЗАДОВОЛСТВО НА КЛИЕНТИТЕ : ние го цениме секој одговор на клиентите и нудиме пријателска услуга за клиентите. Во секој случај сте незадоволни од купувањето на нашиот производ, само слободно стигнете до нас.

Други карактеристики

Најдобри понуди