.

.

Whiteeeen 2PCS 5V 60MA 68X36MM мини соларни панели на модули за напојување на модули за мобилни батерии со машки иглички за машки игли за Arduino играчки DIY Телефонски играчки проек?

Whiteeeen 2PCS 5V 60MA 68X36MM мини соларни панели на модули за напојување на модули за мобилни батерии со машки иглички за машки

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Големина : 68x36mm (+-0,3мм) Тековна : 60m A (максимална потреба од сончева светлина). Тип : Полисиликон. Мини соларен панел со машки иглички *1. Мини соларен панел со машки иглички *1. Whiteeeen 2 PCS 5 V 60 MA 68 X36 MM мини соларни панели за модули за напојување на мобилни мобилни телефони со машки иглички за жени за Arduino играчки DIY Телефонски играчки проекти.

Други карактеристики

Најдобри понуди