.

.

Јапонија со црвено сонце во огледало на огледало за преносно преклопно преклопно шминка со двојни странични очила

Јапонија со црвено сонце во огледало на огледало за преносно преклопно преклопно шминка со двојни странични очила

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна. Карактеристики : -ОВЕЛ во форма.; -Подлумен : Дури и одговара на вашиот паричник на пликот и мали џебови.; -Поставете се со две стаклени огледала.; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.; -Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики. ; -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : -Фрам : Премиум не'рѓосувачки челик; -Мирор : стакло. Количина на пакет : 1 x огледало. Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклопување, шминка, двојно странично : -волно-форма. до две стаклени огледала.-Промиум рамка од не'рѓосувачки челик : Трајни и нераскинливи при дневна употреба.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвена под кој било агол за различни прилики. -Овиден избор на подароци за вашите жени пријатели мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. , Јапонско море, џебно огледало, акварел, компактно огледало, огледало на рацете, огледало на маса, mirroir, симпатична шминка, алатки за убавина, сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Други карактеристики

Најдобри понуди