.

.

1 парчиња V-појас O/Z тип со затворен јамка за црна црна машина за миење на ременот за менувач, О-474E

1 парчиња V-појас O/Z тип со затворен јамка за црна црна машина за миење на ременот за менувач, О-474E

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Функција : Машински менувач гумен појас Апликација : Замена на ременот на преносот. Функција : Машински менувач гумен појас. Апликација : Замена на ременот на преносот. Стандарден или нестандарден : Standard Type : V-појас-материјал : Rubber Name : V Beltsize : 10 mm горната ширина, ширина на теренот од 8,5 mm, дебелина од 6 мм : црна.

Други карактеристики

Најдобри понуди