.

.

Јуронам 2 пакет нокти натопување сад за нокти натопена сад со акрилик гел полски отстранувач на нокти за алатка за маникир за маникир за маникир

Јуронам 2 пакет нокти натопување сад за нокти натопена сад со акрилик гел полски отстранувач на нокти за алатка за маникир

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Изработено од висококвалитетна пластика за долгогодишна употреба, издржлива и еднократна употреба Дизајн на двоен слој : Можете да ставите топла вода на дното на садот за нокти што ќе го направи вашиот нокти да се впие подобро и брзо. Практична алатка за спа -нокти : Добро одговара на повеќето видови на раце, вашите раце можат да се одморат на испакнатината на садот за впивање на ноктите, со 2 чинии за нокти, можете да ги впиете рацете истовремено. Широка апликација : Бањата за нокти е професионална алатка за полирање и отстранување на лажни нокти, акрилни нокти, третман на нокти, маникир и сл., Погоден за салон или лична употреба. Пакет Вклучи : Доаѓа со 2 пакувања со розови нокти натопени садови, лесен за исполнување на вашите дневни потреби за маникир. Материјал : Изработено од висококвалитетна пластика за долгогодишна употреба, издржлива и еднократна употреба. Дизајн на двоен слој : Можете да ставите топла вода на дното на садот за нокти што ќе го направи вашиот нокти да се впие подобро и брзо. Практична алатка за спа -нокти : Добро одговара на повеќето видови на раце, вашите раце можат да се одморат на испакнатината на садот за впивање на ноктите, со 2 чинии за нокти, можете да ги впиете рацете истовремено. Широка апликација : Бањата за нокти е професионална алатка за полирање и отстранување на лажни нокти, акрилни нокти, третман на нокти, маникир и сл.

Други карактеристики

Најдобри понуди