.

.

Lontakids женски шпански бик танцување здолниште за стомаци за танцување големо замав фламенко костум

Lontakids женски шпански бик танцување здолниште за стомаци за танцување големо замав фламенко костум

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

100% сатен Еластично затворање. Само миење на рацете. Материјал : Сатен, сјаен, тенок, мек, удобен. Миење на рацете. Исклучителни 3Д-парчиња со чиста, чиста линија, мазна тродимензионална сечење за елегантна силуета. Еластична половината погодна за 23,9 до 36,8 инчи. Должина на здолниште 35. Четири големини за избор, 180/360/540/720 степени. Запознајте ги вашите различни потреби за танцување. Вклучува : 1*Шпански/стомачен танц здолниште (врвот и главата не е вклучена). Големина : 720 степени Боја : Црвените промоции можат да варираат во зависност од големината/бојата.

Други карактеристики

Најдобри понуди