.

.

4мм Капчиња Кука, Мека Ergономска Рачка За Артритични Раце, Екстра Долги Игли За Плетење За Почетници и Предиво За Капчиња

4мм Капчиња Кука, Мека Ergономска Рачка За Артритични Раце, Екстра Долги Игли За Плетење За Почетници и Предиво За Капчиња

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Удобна Рачка За Капчиња : нашата рачка за капчиња е ergономска, гумена зафат и удобна форма на рачката го намалуваат заморот на рацете и обезбедуваат ефикасност и удобност за време на употребата Премиум Алуминиумски Капчиња : Секоја кука за капчиња е добро изработена и изработена од висококвалитетен алуминиумски материјал, главата на куката е силна и издржлива, мазна на допир и не мора да се грижите дали ќе го заглавите предивото, што ќе ви овозможи лесно да плетете. Повеќе Големини : Нашите куки за капчиња се долги околу 5,5 инчи, а има 14 големини од кои можете да изберете, од 2-10мм куки за капчиња, а бојата на секоја кука за капчиња се испраќа случајно. Нашите производи се со висок квалитет што ги прави одличен избор и за љубителите на капчиња и за почетниците. Оваа кука за капчиња можете да ја подарите на вашето семејство и пријатели, без разлика дали сте почетник или некој што сака плетење, можете да уживате во радоста НА занаетот СО капчиња САМ.

Други карактеристики

Најдобри понуди