.

.

Подобри занаети 2,75 тркалезни синтетички сунѓери идеални за сликање, занаети, употреба на домаќинства и многу повеќе!

Подобри занаети 2,75 тркалезни синтетички сунѓери идеални за сликање, занаети, употреба на домаќинства и многу повеќе!

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

Подобри занаети синтетички материјал за сунѓер е мек, абсорбента и непречено ја завршува глината Одлично за сликање на лице и занаети. 2,75 инчи околу дебели сунѓери дебели сунѓери се лесни за држење и траат долго. Користете со акрилици, масла, акварели, ткаенини и бои. Достапно во пакет од 3 пакувања од 12 и пакет од 25. Креирај декоративни фиксни завртки, ефекти за сликање на сунѓер, стискање и боење, исто така одлично за занаетчиските проекти за деликација на расчистување. Подобри занаети синтетички материјал за сунѓер е мек, абсорбента и непречено ја завршува глината. Одлично за сликање на лице и занаети. 2,75 инчи околу дебели сунѓери дебели сунѓери се лесни за држење и траат долго. Користете со акрилици, масла, акварели, ткаенини и бои. Достапно во пакет од 3 пакувања од 12 и пакет од 25. Креирај декоративни фиксни завртки, ефекти за сликање на сунѓер, стискање и боење, исто така одлично за занаетчиските проекти за деликација на расчистување. За голема заштеда во висококвалитетен имитација на сунѓер, овие хидра сунѓери не можат да бидат победени. Тие се произведени со мазна текстура за да изгледаат и да се чувствуваат слично на природен сунѓер од свила и можат да се користат за нешто од измазнување на глина во керамички или керамички проекти, примена на боја во домаќинства или занаетчиски проекти за миење садови.

Други карактеристики

Најдобри понуди