.

.

Пудола жени пешачки панталони со 6 џебови отпорни на вода панталони за истегнување на жени кои работат на отворено голф одење

Пудола жени пешачки панталони со 6 џебови отпорни на вода панталони за истегнување на жени кои работат на отворено голф одење

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : 95% најлон, 5% спандекс Затворање на копчињата. Истегнување и брзо суво : Стекнување ткаенина овозможува слободно движење, ви дозволува да се наведнувате и да сквотите слободно за време на пешачењето. Мека материјална влага за дишење, ве одржува суво и топло цел ден. 6 Функционални џебови : 2 наклонети џебови, 2 џебови со патент на бутовите и 2 џебови за задниот дел од патентите обезбедуваат флексибилни опции за складирање за вашиот телефон, паричници, мапа, компас, итн. и 2 '' јамка за појас за персонализирана вклопување, нуди додадена удобност. Отпорна на вода и УВ Заштита : Завршувањето на отпадокот од вода пролева светло дожд и дамки. UPF 50+ го блокира штетното UV зрачење на сонцето од достигнување на вашата кожа. Повод за : Панталоните за пешачење се дизајнирани за жени пешачење, патување, кампување, работа на терен и други активности на отворено, но исто така добро прилагодени за голф и секојдневно носење. Материјал : 95% најлон, 5% спандекс. Затворање на копчињата. Истегнување и брзо суво : Стекнување ткаенина овозможува слободно движење, ви дозволува да се наведнувате и да сквотите слободно за време на пешачењето. Мека материјална влага за дишење, ве одржува суво и топло цел ден.

Други карактеристики

Најдобри понуди