.

.

Амана Алатка - 314005 Карбид Превртен Низ Дупка Здодевен Бит Р / Ч 5мм Диа х 70мм Долг х 10мм

Амана Алатка - 314005 Карбид Превртен Низ Дупка Здодевен Бит Р / Ч 5мм Диа х 70мм Долг х 10мм

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

(Б) висина На Сечење : 40мм (Г) дијаметар : 5мм. (Г) стебло : 10мм. Вкупна должина (Л) : 70мм. Ротација : десна рака. 1 Амана Брендирана Алатка. Индустриски преку-дупка Со V-точка здодевни битови се обложени со нелеплив слој за подолготрајни најсовремена и алатка живот.Амана алатка дупчалки за штипки се обложени со специјален политетрафлуороетилен (ТЕФЛОНСКИ), нелеплив слој во боја. Во случаи кога рабовите за сечење на врвот на карбидот се обложени, нема потреба да ја изшкуркате облогата пред употреба. Откако алатот ќе започне со дупчење, облогата веднаш се расчистува од потребниот раб на сечење, #314005, (Б) висина на Сечење : 40мм, (Г) дијаметар : 5мм, (Г) стебло : 10мм, Вкупна Должина (Л) : 70мм, ротација : десна рака314005 карбид Се Превртува низ дупка здодевен бит р/Ч 5мм ДИА х 70мм долг х 10мм Стебло.

Други карактеристики

Најдобри понуди