.

.

#1ха244 Ргб Далечински Управувач Мала Светилка За Дрво Божиќна Светилка Во Боја Предводена Од Бакарна Жица Оризово Зрно Светилка За Дрво Ноќна Светилка

1ха244 Ргб Далечински Управувач Мала Светилка За Дрво Божиќна Светилка Во Боја Предводена Од Бакарна Жица Оризово Зрно Светилка

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Пп Предвремени на затворање. Ргб Далечински Управувач Мала Светилка За Дрво Божиќна Светилка Во Боја Предводена Од Бакарна Жица Оризово Зрно Светилка За Дрво Ноќна Ламбаова Лед Дрво Сам Ќе Донесе Модерен Дизајн И Светол Сон Во Вашиот Дом. Ова Е Неверојатно Парче Деколамп Со Топла Светла Боја. И Сјајна Метална Завршница. Користете Како Клучно Осветлување На Вашата Масичка, Ноќна Маса Или Трпезариска Маса. Направете Го Тоа Во Фокусот На Вашата Забава Или Обезвреднување (Ќе Биде Прекрасно На Вашите Фотографии). Дајте Го Како Подарок Да Ја Преземе Функцијата Во Куќата Или Да Го Задржи За Себе,. Само Купете Го Дрвото На Светилката, Гарантираме Дека Ќе Ви Се Допадне.Донесете Мека Светлина Во Вашата Соба : Светлината Е Најлесниот Начин Да Создадете Добредојдена Средина За Семејството. Ако Сте Модерни, Рурални Или Шармантни Внатре, Ова Осветлено Дрво Ќе Биде Совршено За. Има Метална Завршница Завиткана Во Алуминиумска Фолија И Блескаво Свиткајте Ги Гранките За Да Го Промените Изгледот И Чувството : Гранките Може Да Се Прилагодат Така Што Таму Каде Што Доаѓате, Дрвјата Одговараат На Вашиот Простор И Стил. Само Преклопете Го Во Саканата Форма, Без Разлика Дали. Уметнички Или Природни. Можете Дури И Да Го Преклопите За Лесно Складирањебидејќи Светилката Може Да Се Напојува Со Електрична Батерија Или Usb, Можете Да Ја Промените Вашата Декорација Од.

Други карактеристики

Најдобри понуди