.

.

Пиво Стакло Пинта 16оз Смешен Студентски Транспорт Возење Придружба Возач Управувач Хумористичен Училишен Автобус Такби Автомобилски Кочијаш 16оз

Пиво Стакло Пинта 16оз Смешен Студентски Транспорт Возење Придружба Возач Управувач Хумористичен Училишен Автобус Такби Автомобилски Кочијаш

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] - Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу популарни очила со печатени пинти 16оз сега можат да примат персонализирани дизајни кои додаваат уникатен шмек на секоја голтка. Овие долги и проѕирни очила се многу разноврсни, можат да направат одличен подарок за загревање на куќата и сигурно ќе се користат во секое домаќинство. [ПРОИЗВЕДЕНО во САД] - Сите наши Висококвалитетни Чаши За Пиво се отпечатени на материјал со врвен квалитет во најсовремен објект. Совршен за сите декор за спална соба или дневна соба. Уникатни идеи за син, ќерка, мајки, сакана, сопруг, татко, мајки, миленичиња и семејство. [СЕКОЈА ПРИЛИКА] - Интересна Мултифункционална за секоја пресвртница. Совршен дома, спална соба, декор во дневната соба, плажа, кампување, подарок за туширање за бебиња, мотивациски, инспиративни, специјални годишнини, сопруга, свршувачка, свадби, спомен, родители, г-дин и г-ѓа, баби и дедовци. [ГРИЖА И ЗАДОВОЛСТВО на КЛИЕНТИТЕ] - услугата за Клиенти е наш приоритет #1 и ние ќе направиме се што можеме за да се грижиме за вас. Нашите клиенти ни кажуваат колку се посебни нашите прилагодливи ѕидни уметности. Ние работиме 24/7 подготвувајќи ги најдобрите Трендовски Подароци за вашите најблиски. : Една големина : 16оз (0,473 л) . : Материјал : јасно стакло . : Бпа слободен . : Миење раце само . : Издржлива конструкција. Барате убав дизајн за прикажување додека работите, ракувате со превозот на учениците? Без разлика дали сте студент, приправник, технологија, овој тип на дизајн може да даде поголема храброст правејќи ја целата ваша активност и хоби! Кул за сите што се во услуги, навигација! Ова прави одличен подарок за вашата мајка, тато, вујко, тетка, сестра, брат, мама, тато, најдобар пријател, пријател и семејство кои сакаат режија, управување и водење! Дајте го ова на нивниот роденден, Божиќ, денот на благодарноста, празник, пригода и посебен ден! Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пивце стакло.

Други карактеристики

Најдобри понуди