.

.

Зачин од тиква паѓа лисја џемпер временски знак од дрво 6 x 12 есенска тема дрвена висечка плакета за домашна wallидна уметност декорација присутна

Зачин од тиква паѓа лисја џемпер временски знак од дрво 6 x 12 есенска тема дрвена висечка плакета за домашна wallидна уметност декорација

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Прекрасни информации : Ова е одличен и забавен подарок Секој декоративен знак на плакета со прекрасен текст за порака. Понекогаш пренесувањето на вашите мисли на овој посебен начин може да ги направи луѓето среќни. Убав дизајн : Декоративниот дрвен знак има убави обрасци и значајни информации. Лесно да се обеси. Ве молиме, само еднострано печатење. Дневен потсетник : Декоративниот дрвен знак може да биде одличен дневен потсетник. Може да се дружите околу wallидот, вратата, полицата за книги, итн. Подгответе ги луѓето што ги сакате да можат да ве гледаат во кое било време и каде било, за да размислите за вашето срце. Одличен декор : Нашата декоративна дрвена плакета е совршена идеја за домашен декор. Може да му ја дадете на семејство, мајки, сестри, најдобри пријатели, дури и колеги, соседи, итн. Најдобар подарок : Ова е нежен и посебен избор за подароци. Оваа дрвена плакета е особено погоден за давање подароци. Особено е погоден за Денот на вineубените, роденденот, годишнината, Денот на мајката, Денот на благодарноста и повеќе. Прекрасни информации : Ова е одличен и забавен подарок. Секој декоративен знак на плакета со прекрасен текст за порака. Понекогаш пренесувањето на вашите мисли на овој посебен начин може да ги направи луѓето среќни. Убав дизајн : Декоративниот дрвен знак има убави обрасци и значајни информации. Лесно да се обеси. Ве молиме, само еднострано печатење. Дневен потсетник : Декоративниот дрвен знак може да биде одличен дневен потсетник.

Други карактеристики

Најдобри понуди