.

.

Тастатура за подлога на глувчето, подлога за биро + Поддршка за одмор на зглобот на тастатура + одмор на зглобот, лесно олеснување на болката, 3 парчиња ергономски xxl ?

Тастатура за подлога на глувчето, подлога за биро + Поддршка за одмор на зглобот на тастатура + одмор на зглобот, лесно олеснување

DEN 367.84

Количина на стоки
Тековен

Голема проширена големина : xxl подлога на глувчето (31,5x111 инч), подлога за одмор на зглобот на тастатурата (17,4 x 3,15 x 0,98 инчи), одмор на зглобот на глувчето (6,3 x 3,15 x 0,98 инчи). Доволно големо за да одговара на тастатура и глувче со целосна големина, обезбедувајќи многу простор за игри или канцелариски работи, организирајте ја вашата работна маса. Ултра-мазна површина : Површината на површината на ткаенината на ликра на капакот ќе обезбеди оптимална брзина и точна контрола за да можете да ги управувате глувците без напор, да ја намалите вашата потенцијална вознемиреност во работата. Удобно и отпорно на вода : Направено од мек перничен неопрен, мемориска пена и материјал за дишење. Бавно отскокнување на меморијата на меморијата обезбедува ергономска еластична поддршка на вашиот зглоб. Поставата отпорна на вода ефикасно ќе спречи оштетување од истурени пијалоци или други несреќи. Гума за нелизгање на гума : Гудениот материјал отпорен на густа на лизгање помага да се задржи подлогата цврсто во место, со што се спречуваат да се лизгаат глувчето и тастатурата и се движат за стабилно работење. Добро работи на сите видови на клупи. Трајни рабови со зашиени : Mousepad на игри усвојува деликатни рабови за да спречи абење, деформација и дегумирање во продолжена употреба. Дизајн за безбедност и издржливост, го подобрува естетскиот и животниот век на подлогата на глувчето. Голема проширена големина : xxl подлога на глувчето (31,5x11.1 инч), подлога за одмор на зглобот на тастатурата (17,4 x 3,15 x 0,98 инчи), одмор на зглобот на глувчето (6,3 x 3,15 x 0,98 инчи). Доволно големо за да одговара на тастатура и глувче со целосна големина, обезбедувајќи многу простор за игри или канцелариски работи, организирајте ја вашата работна маса. Ултра-мазна површина : Површината на површината на ткаенината на ликра на капакот ќе обезбеди оптимална брзина и точна контрола за да можете да ги управувате глувците без напор, да ја намалите вашата потенцијална вознемиреност во работата. Удобно и отпорно на вода : Направено од мек перничен неопрен, мемориска пена и материјал за дишење. Бавно отскокнување на меморијата на меморијата обезбедува ергономска еластична поддршка на вашиот зглоб. Поставата отпорна на вода ефикасно ќе спречи оштетување од истурени пијалоци или други несреќи. Гума за нелизгање на гума : Гудениот материјал отпорен на густа на лизгање помага да се задржи подлогата цврсто во место, со што се спречуваат да се лизгаат глувчето и тастатурата и се движат за стабилно работење. Добро работи на сите видови на клупи. Трајни рабови со зашиени : Mousepad на игри усвојува деликатни рабови за да спречи абење, деформација и дегумирање во продолжена употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди