.

.

Брук на вештерки на вештерки на американски вештерки 3x5 'знаме Банер Нова вештерка црни мачки тикви

Брук на вештерки на вештерки на американски вештерки 3x5 'знаме Банер Нова вештерка црни мачки тикви

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Полиестер 3x5ft Полиестерско знаме со заглавие на платно и месинг гром 4 реда шиење на страната на мувата. 4 реда на шиење на страната на мувата и вистински месинг гром (нема да 'рѓа). Материјал за заштита од дожд и киселина. Одлична тешка ветерна временска ветер / отпорност на ветер. Вештерка за пијалак Ноќта на вештерките 3x5 'знаме Банер Нова вештерка црни мачки тикви.

Други карактеристики

Најдобри понуди