.

.

HWYDZ шрафцигер постави прецизност 50 во 1 битови на шрафцигер магнетни двострани алатки за возач на завртки за поправка на компјутерски мобилен телефон

HWYDZ шрафцигер постави прецизност 50 во 1 битови на шрафцигер магнетни двострани алатки за возач на завртки за поправка на компјутерски

DEN 1610.88

Количина на стоки
Тековен

Премиум цврст материјал за високи перформанси и издржливост Добро изработка и прецизно моделирање. Доаѓа со 48 различни возачи за да ги задоволи вашите најмногу потреби. Мала големина и лесна за удобно носење. Бил-тврдоста хром-ванадиумски челичен никел-позлатен бит, близок залак, лесно и без напор расклопување. Тип : Setfeatures на шрафцигер : Тест за електрична енергија : Мултифункционалноматеријал : Алуминиумски челик Прамиум Цврст материјал за високи перформанси и издржливост. -Ванадиум челик позлатен бит, близок залак, лесно и без напор расклопување. Нота : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Други карактеристики

Најдобри понуди