.

.

Одбојкарски шорцеви на Fitst4 Girls 4 “Спандакс, кој работи атлетски танц пред свиткување млади детски гимнастика јога

Одбојкарски шорцеви на Fitst4 Girls 4 “Спандакс, кој работи атлетски танц пред свиткување млади детски гимнастика јога

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Не гледајте преку ткаенина за слобода Материјал пријателски за кожата за безбедност. Ергономски дизајн за удобно. Материјал за дишење за цел ден кул. 80% најлон, 20% спандекс. Повлечете го затворањето. Ергономски дизајн - Девојки одбојкарски шорцеви со споеви на панелот „V“ ја зголемуваат подвижноста, структурата на рамен цвест го намалува триењето и размавнувањето. Spandex на оваа девојка што работи кратко нема да се лизне, обезбедувајќи ја најдобрата рамнотежа за покривање и флексибилност, можете да направите какво било движење слободно, погодно за детски спортови. 3 Функционални џебови - Кратко за компресија на девојчето, кратко со 2 странични џебови се доволно големи за да го задржите вашиот телефон, а скриениот џеб на половината лесно ги држи клучевите, картичките и другите мали најважни. Овој младински атлетски кратко им дава поголема погодност на вашите деца. Еластична лента за половината - Кратко за компресија на девојчињата со дизајн на половината пред свиткување обезбедува безбедно вклопување и нуди поддршка за дополнителна удобност. Атлетскиот велосипед на Fitst4 Girl Short е достапен, модерен, удобен и со највисок квалитет. Влажност за влага - Напредната активна ткаенина на кожата е мека и дише, ефикасно ја пренесува влагата, ве одржува ладно суво и обезбедува максимална удобност. Вие сте фокусирани на играта. Овој лесен атлетски краток атлетски јазик не е виден преку, не-смалување, не-пилинг и машина за перење. PRO ATHLETIC SHORTS - This youth running short adopts comfortable 4-way stretch fabric to move with you at your most active state, making girls' dance short the perfect choice for volleyball, dance, yoga, running, cycling, fitness, cycling, gym, Вежба, слободно време, кој било друг спорт или секојдневно секојдневно носење. 80% најлон, 20% спандекс. Повлечете го затворањето. Ергономски дизајн - Девојки одбојкарски шорцеви со споеви на панелот „V“ ја зголемуваат подвижноста, структурата на рамен цвест го намалува триењето и размавнувањето. Spandex на оваа девојка што работи кратко нема да се лизне, обезбедувајќи ја најдобрата рамнотежа за покривање и флексибилност, можете да направите какво било движење слободно, погодно за детски спортови.

Други карактеристики

Најдобри понуди