.

.

1 сет SDS Plus Plugh Chuck Cover замена компатибилна со Bosch GBH2-20/24 битни електрични чекани за вежбање Електрична енергија за вежбање Чак

1 сет SDS Plus Plugh Chuck Cover замена компатибилна со Bosch GBH2-20/24 битни електрични чекани за вежбање Електрична енергија за вежбање Чак

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

SDS плус Држете го држачот за заштитен ракав Чак за вашата вежба за чекан SDS Plus Dripk Chuck Cover компатибилен со Bosch GBH2-20/24 бит електричен чекан за вежбање. Електричен чекан за вежбање на чак, направен од метал, гумен материјал. Едноставен за употреба, добро инсталиран, здрав и издржлив. Пакетот вклучува 1 сет SDS Plus Drill Chuck Cover. Белешка : Ве молиме, проверете дали нашите предмети се она што ви треба пред да купите. SDS плус Држете го држачот за заштитен ракав Чак за вашата вежба за чекан. SDS Plus Dripk Chuck Cover компатибилен со Bosch GBH2-20/24 бит електричен чекан за вежбање. Електричен чекан за вежбање на чак, направен од метал, гумен материјал. Едноставен за употреба, добро инсталиран, здрав и издржлив. Пакетот вклучува 1 сет SDS Plus Drill Chuck Cover. Белешка : Ве молиме, проверете дали нашите предмети се она што ви треба пред да купите. Описи на предметите : -SDS плус Држечки држач за заштитен ракав за вежбање за вашата вежба за чекан.

Други карактеристики

Најдобри понуди