.

.

Пакет од 12 водоотпорни потопливи светилки од портокалова цвет LED чајни светла совршени за тиква од Ноќта на вештерките Jackек-О'-фенер, забава, свадба-од Electronix Express

Пакет од 12 водоотпорни потопливи светилки од портокалова цвет LED чајни светла совршени за тиква од Ноќта на вештерките Jackек-О'-фенер, забава,

DEN 608.00

Количина на стоки
Тековен

Сет од 12 сосема нови бесрамни светлосни чајни светла во форма на портокал (секоја светлина е широка 1 „висока и 1,2“, вклучени се батерии) Совршено за свадбени центри, украсување на забави, роденден или какви било други прослави ноќе. Секоја светлина е водоотпорна, за да можете да ги ставите во базен, вазни, па дури и да ги фрлите во ледената када за забава за празничен портокал сјај!. Лесно за работа - едноставно извртувајте го дното во една насока за да ја вклучите светлината или да се сврти кон друга насока за да се исклучи. Батериите се вклучени и се заменливи (Забелешка : Пред првата употреба, одвртете го горниот дел од светлината за да го отстраните и отфрлите тркалезниот диск што е на врвот на првата батерија. Превртете го горниот дел цврсто затворен за да се вклучи. Сет од 12 сосема нови бесрамни светлосни чајни светла во форма на портокал (секоја светлина е широка 1 „висока и 1,2“, вклучени се батерии). Совршено за свадбени центри, украсување на забави, роденден или какви било други прослави ноќе. Секоја светлина е водоотпорна, за да можете да ги ставите во базен, вазни, па дури и да ги фрлите во ледената када за забава за празничен портокал сјај!. Лесно за работа - едноставно извртувајте го дното во една насока за да ја вклучите светлината или да се сврти кон друга насока за да се исклучи. Батериите се вклучени и се заменливи (Забелешка : Пред првата употреба, одвртете го горниот дел од светлината за да го отстраните и отфрлите тркалезниот диск што е на врвот на првата батерија. Превртете го горниот дел цврсто затворен за да се вклучи. Украсете го вашиот следен настан или забава со овој сет од 12 водоотпорни светлосни светла во облик на портокалова боја со LED чајни светла од Electronix Express! Совршено за свадбени центри, украсување на забави, роденден или какви било други прослави ноќе. Светлата се лесни за ракување - едноставно извртувајте го дното во една насока за да ја вклучите светлината или да се сврти кон друга насока за да се исклучи.

Други карактеристики

Најдобри понуди