.

.

Везени Злато Маргаритка Флер Лате Маса Тркач или Гардероба Шамија

Везени Злато Маргаритка Флер Лате Маса Тркач или Гардероба Шамија

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Елегантно Везено Злато Маргаритка Флер Лате на Сива/зелена ленена Полиестерска Трпеза Или Шамија за Комода 12,5" х 26" подготвени за јадење или кујна 100% полиестерски ленен изглед што може да се пере и ќе го подобри секое централно парче маса и ќе направи пријатен декор на масата. Одличен функционален тркач на маса кој ќе го воодушеви целиот ваш гостин и ќе направи одличен изглед за секоја пригода. Сакаме да донесеме возбуда и функционален декор во вашиот дом и да понудиме одлични идеи за подароци и за вашиот гостин. Везени Дизајн Злато Маргаритки Плацемати или Тркач. Елегантно Везено Злато Маргаритка Флер Лате на Сива/зелена ленена Полиестерска Трпеза Или Шамија за Комода 12,5" х 26" подготвени за јадење или кујна. 100% полиестерски ленен изглед што може да се пере и ќе го подобри секое централно парче маса и ќе направи пријатен декор на масата. Одличен функционален тркач на маса кој ќе го воодушеви целиот ваш гостин и ќе направи одличен изглед за секоја пригода. Сакаме да донесеме возбуда и функционален декор во вашиот дом и да понудиме одлични идеи за подароци и за вашиот гостин.

Други карактеристики

Најдобри понуди