.

.

уксел 2 Парчиња 1/2 Инчен Погон 19мм Длабок Приклучок од 6 Точки, Метрички, Цр-В

уксел 2 Парчиња 1/2 Инчен Погон 19мм Длабок Приклучок од 6 Точки, Метрички, Цр-В

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

●ГОЛЕМИНА+1/2-инчен погон,19мм приклучок од 6 точки, 77мм (3,03-инчен) вкупно долг ●МАТЕРИЈАЛ qhrome vanadium челик изградба за сила и издржливост. Огледало хромирана завршница за да се спротивстави на корозијата. ●ПРИКЛУЧОК со 6 ТОЧКИ●дизајнот со Висок вртежен момент ги зафаќа рамните страни на прицврстувачот, а не аглите, спречувајќи заокружување. ●ПРОДОЛЖЕН ШТЕКЕР●Екстра-длабокиот брош достигнува преку долги, навојни шахти за пристап до навртките. Засеци за задржување во заклучувањето на крајот на погонот на крцкалки и екстензии. ●АПЛИКАЦИИ●Широко се користат ВО рачно изработка, одржување на домаќинствата и повеќето општи поправки. 1/2-инчен Погон, 19мм Приклучок од 6 Точки. Премиум хром ванадиум челик конструкција за сила и издржливост. Огледало хромирана завршница за да се спротивстави на корозијата. Длабоко тело располага со подолги сврзувачки елементи. Широка примена-ВО самостојно рачно изработка, одржување на домаќинствата и повеќето општи поправки.

Други карактеристики

Најдобри понуди