.

.

Прекрасен Пејзаж На Планински Слој УСБ Меморија Стап Бизнис Флеш-Дискови Картичка Кредитна Картичка Банкарска Картичка Форма

Прекрасен Пејзаж На Планински Слој УСБ Меморија Стап Бизнис Флеш-Дискови Картичка Кредитна Картичка Банкарска Картичка Форма

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

пластика УСБ-меморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење. Кредитна картичка usb компактен и лесен дизајн го олеснува носењето на вашите датотеки со вас каде и да одите. Усб-флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, лична слика. Достапно во повеќе капацитети за складирање, кои се движат ОД 16 GB ДО 64 GB.Погоден за складирање на податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, прирачници, програми, материјали итн. УСБ-меморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење. Кредитна картичка usb компактен и лесен дизајн го олеснува носењето на вашите датотеки со вас каде и да одите. Усб-флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, лична слика. Достапно во повеќе капацитети за складирање, кои се движат ОД 16 GB ДО 64 GB.

Други карактеристики

Најдобри понуди