.

.

Торба За Алат волфронт Пренослив Платнен Столче За Автомобил Алатка За Навивање Торба Шрафцигер Клуч За Чување Торба За Носење Ножеви, Комплет Со Алатки

Торба За Алат волфронт Пренослив Платнен Столче За Автомобил Алатка За Навивање Торба Шрафцигер Клуч За Чување Торба За Носење Ножеви,

DEN 271.04

Количина на стоки
Тековен

Практична Алатка : Заштедете Време и напор, брзо и лесно пристап до алатки и мали додатоци Одличен Дизајн : Погоден За носење различни мали ножеви, шрафцигери, ракави, мерачи на гуми и други алатки. Краток производ : Може да се закачи на ѕидот на студиото за одржување за да се користат алатки поудобно, или може да се закачи на задниот дел од столчето за автомобили за да се стават работите. Одлични Перформанси : Подобрување на ефикасноста на работата, заштитени алатки, лесни за носење. Врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетен платнен материјал, отпорен на абење, цврст и издржлив. Практична Алатка : Заштедете Време и напор, брзо и лесно пристап до алатки и мали додатоци. Одличен Дизајн : Погоден За носење различни мали ножеви, шрафцигери, ракави, мерачи на гуми и други алатки. Краток производ : Може да се закачи на ѕидот на студиото за одржување за да се користат алатки поудобно, или може да се закачи на задниот дел од столчето за автомобили за да се стават работите. Одлични Перформанси : Подобрување на ефикасноста на работата, заштитени алатки, лесни за носење. Врвен Квалитет : Изработен од висококвалитетен платнен материјал, отпорен на абење, цврст и издржлив.

Други карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tool Bag
Material:
Canvass
Color:
Black
Not included Strap Size:
Approx.47.5x30cm/18.7x11.8in
Folding Size:
Approx.31x20x3cm/12.2x7.9x1.2in
Weight:
Approx.321g/11.3oz
Application:
For carrying knives, screwdrivers, sleeves, tire gauges.
Package List:
1 x Tool Bag:
Note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Најдобри понуди