.

.

АЛАЗА Вилијам Морис Отпечатоци Гимнастик Со Капаци И Сламки, Еднократно Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Тамблер Чаша, Ладен Кафе Патување Кригла Вода шише 20оз

АЛАЗА Вилијам Морис Отпечатоци Гимнастик Со Капаци И Сламки, Еднократно Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Тамблер Чаша, Ладен Кафе

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

Нерѓосувачки Челик Изолирани со вакуум : нашите класични водени тамблери се двојни ѕидови и вакуумски изолирани, без дизајн на пот, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови и го обезбедува вашето искуство со пиење. Тамблер Од нерѓосувачки Челик : Изработен од нерѓосувачки челик 304 за храна и е обложен со издржлив финиш и стилски дизајн, високо издржлива конструкција и дизајн отпорен на прскање ја прават патничката гимнастика одлична за внатрешна и надворешна употреба, таа е идеална гимнастичарка за кафе за чување. Одговара На Повеќето Држачи За Чаши : висината на телото на Тамблерите е 6,6 инчи, дијаметарот на капакот за пиење е 3,3 инчи, обликот на сите класични тамблери ќе одговара на држачите за чаши со нормална големина или во вашиот автомобил. Најдобар Подарок од 20оз Тамблер : Секоја изолирана гимнастика доаѓа со 2 х челични сламки, 1 Х Проѕирен капак и 1 х четка за чистење слама, нашите тамблери доаѓаат во различни модели и практичен подарок за вашите пријатели, семејства или колеги на роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Мајката или Денот на Таткото. Практична Гимнастика : Оваа гимнастичарка може да се користи како чаши за вино, чаши за шампањ, чаша за вода или чаши за патувања на спортски навивачи, дизајнирана за секојдневна употреба дома, во канцеларија, погодна за забави и настани на отворено, како што се спорт, патување, СКАРА, кампување и возење итн. Нерѓосувачки Челик. Изолирани со вакуум : нашите класични водени тамблери се двојни ѕидови и вакуумски изолирани, без дизајн на пот, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови и го обезбедува вашето искуство со пиење. Тамблер Од нерѓосувачки Челик : Изработен од нерѓосувачки челик 304 за храна и е обложен со издржлив финиш и стилски дизајн, високо издржлива конструкција и дизајн отпорен на прскање ја прават патничката гимнастика одлична за внатрешна и надворешна употреба, таа е идеална гимнастичарка за кафе за чување. Одговара На Повеќето Држачи За Чаши : висината на телото на Тамблерите е 6,6 инчи, дијаметарот на капакот за пиење е 3,3 инчи, обликот на сите класични тамблери ќе одговара на држачите за чаши со нормална големина или во вашиот автомобил. Најдобар Подарок од 20оз Тамблер : Секоја изолирана гимнастика доаѓа со 2 х челични сламки, 1 Х Проѕирен капак и 1 х четка за чистење слама, нашите тамблери доаѓаат во различни модели и практичен подарок за вашите пријатели, семејства или колеги на роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Мајката или Денот на Таткото. Практична Гимнастика : Оваа гимнастичарка може да се користи како чаши за вино, чаши за шампањ, чаша за вода или чаши за патувања на спортски навивачи, дизајнирана за секојдневна употреба дома, во канцеларија, погодна за забави и настани на отворено, како што се спорт, патување, СКАРА, кампување и возење итн. Гимнастик со Капаци и Сламки,Вакуумска Чаша За Вакуум Изолирана Од Нерѓосувачки Челик За Повеќекратна Употреба,Шолја За Вода За Патување Со Ладно Кафе 20оз(590мл) Безбеден Материјал Оваа кригла за патување со гимнастик е изработена од нерѓосувачки челик од 304 степен на храна, ПП за храна, капак ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, безбеден и издржлив, може да ги одржува пијалоците топли до 6 часа и ладни до 18 часа, висококвалитетниот нерѓосувачки челик и двојниот-Ѕид Изолација Дизајн Осигурајте се Дека Пијалокот Може Да Остане Топол Или Ладен Со Текот На Времето.

Други карактеристики

Најдобри понуди