.

.

АГУВО Пеперутка Цвет Шминка Козметичка Торба Жените Чанта Торбичка Мали Патување Преносни Тоалет Торби Додатоци Организатор

АГУВО Пеперутка Цвет Шминка Козметичка Торба Жените Чанта Торбичка Мали Патување Преносни Тоалет Торби Додатоци Организатор

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

①Мала Големина 7,9 Х 3,5 Х 2,4 инчи (20 Х 9 Х 6 см), нашата торбичка за шминка е многу лесна и лесна за носење €Козметичка Кеса●Водоотпорната Оксфордска ткаенина е силна и отпорна на абење, со пена од 2 мм внатре за подобро да ги заштитите вашите предмети од оштетување предизвикано од удар. €Торба За шминка Zipper дизајн, лесен за отворање и затворање, може да висат некои мали додатоци. ●Добијте Торба Е Идеална За патување,одмор,службено патување,теретана,кампување,организација на бања И активност на отворено, не Само што е едноставна патент торба, туку е и функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања. ●Торба За складирање ● Убави Подароци за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Родендени, Нова година. ①Мала Големина 7,9 Х 3,5 Х 2,4 инчи (20 Х 9 Х 6 см), нашата торбичка за шминка е многу лесна и лесна за носење. €Козметичка Кеса●Водоотпорната Оксфордска ткаенина е силна и отпорна на абење, со пена од 2 мм внатре за подобро да ги заштитите вашите предмети од оштетување предизвикано од удар. €Торба За шминка Zipper дизајн, лесен за отворање и затворање, може да висат некои мали додатоци. ●Добијте Торба Е Идеална За патување,одмор,службено патување,теретана,кампување,организација на бања И активност на отворено, не Само што е едноставна патент торба, туку е и функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатор на патувања.

Други карактеристики

Најдобри понуди