.

.

Подарок за подароци за подароци Doitool 3 парчиња

Подарок за подароци за подароци Doitool 3 парчиња

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Многу издржлив и не се деформира дури и ако користите долго време Погодно за пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони, итн. Совршен подарок : Забавен додаток на Божиќ за осветлување на празнична атмосфера. Направено од премија и дизајнирана со нежна Божиќна шема. Може да направи незаборавно изненадување за вашите гости. Многу издржлив и не се деформира дури и ако користите долго време. Погодно за пакување мали подароци, занаети, чоколадо, бонбони, итн. Совршен подарок : Забавен додаток на Божиќ за осветлување на празнична атмосфера. Направено од премија и дизајнирана со нежна Божиќна шема. Може да направи незаборавно изненадување за вашите гости. Doitool 3 PCS поштенско сандаче кутија за подароци за миење садови за бонбони кутии Божиќни кутии за подароци Божиќно место за босички кутии Божиќни подароци, овој производ е збир на божиќни кутии за бонбони, кој е изработен од премиум лименка и е дизајниран со форма на поштенско сандаче.

Други карактеристики

Најдобри понуди