.

.

SOIMISS 1PC Денот на независноста на венецот Врати виси преклопен венец за забава

SOIMISS 1PC Денот на независноста на венецот Врати виси преклопен венец за забава

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Одлична украс за украсување за забава, декорација на домови, итн Погоден за украсување во затворен и отворен простор, за подобрување на фестивалската атмосфера. Многу шик и симпатична декорација, деликатна и убава. Можете да ја користите венецот за да украсите многу место. Формиран материјал со висок степен, не е лесно да се раскине. Опис Свитниот венец за декорација на Денот на независноста, дизајнот на иделитика, кој е симпатична за децата да уживаат во својата забава. Не може да се постави и лесен за поставување, да направи одличен додаток на украсите за дома и департи, прекрасни и шармантни. Карактеристики- Боја : Разновиден материјал во боја : Платно- Големина : 41x41x6cm/ 16. 36in-формиран материјал со висок степен, не е лесно да се раскине. - Може да ја користите венецот за да украсите многу место. - Погодно за украсување во затворен и отворен простор, за подобрување на фестивалската атмосфера.

Други карактеристики

Најдобри понуди