.

.

Кигаи Браун Секси Леопард Не-Гребење Чистење Сунѓери, Двострани Чистење Сунѓер За Миење Садови И Чистење Кујна,3 Пакет

Кигаи Браун Секси Леопард Не-Гребење Чистење Сунѓери, Двострани Чистење Сунѓер За Миење Садови И Чистење Кујна,3 Пакет

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Ефикасен И Издржлив сунѓерот за чистење е изработен од висококвалитетна дрвена пулпа, мека во текстура и густа во strengthno мирис и издржлив, со убава способност за брзо чистење, брзо ги чисти тешките работи.Мека за допир и не штети на површината,лесна и нема лесно да се скрши што може да ви обезбеди долготрајна употреба. Карактеристики Двостран сунѓер за чистење, постои водоотпорен слој tpu,кој може ефикасно да го блокира истекувањето на течноста,Силна апсорпција на вода, богата со пена,нежна и без оштетување на површината,.Лесно се мијат остатоците од масло и храна, се чистат чиниите, Нема штетни хемикалии, така што тие не претставуваат ризик за вашето семејство ones.No лесно се деформира. Без Гребење Користи мек памучен горен слој со долен слој од тери крпа за смирување на чувствителната кожа, страната за чистење чисти без гребење, безбедна за употреба на нелепливи садови за готвење,за да можете да ги користите без гребење садови, чинии или чаши. Поголема Големина сунѓерот за чистење има димензии 3, 54х2, 56инц.Лесен и водоотпорен, еднократно. Апликација чистење Кујна,тава,сад,сад,мијалник и така натаму.Силна апсорпција на вода, богата пена,деликатна,не ја повредува површината, што го прави чистењето побрзо и полесно. Ефикасен И Издржлив сунѓерот за чистење е изработен од висококвалитетна дрвена пулпа, мека во текстура и густа во strength.no мирис и издржлив, со убава способност за брзо чистење, брзо ги чисти тешките работи.Мека за допир и не штети на површината,лесна и нема лесно да се скрши што може да ви обезбеди долготрајна употреба. Карактеристики Двостран сунѓер за чистење, постои водоотпорен слој tpu,кој може ефикасно да го блокира истекувањето на течноста,Силна апсорпција на вода, богата со пена,нежна и без оштетување на површината,.Лесно се мијат остатоците од масло и храна, се чистат чиниите, Нема штетни хемикалии, така што тие не претставуваат ризик за вашето семејство ones.No лесно се деформира. Без Гребење Користи мек памучен горен слој со долен слој од тери крпа за смирување на чувствителната кожа, страната за чистење чисти без гребење, безбедна за употреба на нелепливи садови за готвење,за да можете да ги користите без гребење садови, чинии или чаши. Поголема Големина сунѓерот за чистење има димензии 3, 54х2, 56инц.Лесен и водоотпорен, еднократно. Апликација чистење Кујна,тава,сад,сад,мијалник и така натаму.Силна апсорпција на вода, богата пена,деликатна,не ја повредува површината, што го прави чистењето побрзо и полесно.

Други карактеристики

Најдобри понуди