.

.

Омак Преден Дефлектор На Бубачки за Форд Транзит 2020 до 2023 година, Чувар На Хаубата, Црн

Омак Преден Дефлектор На Бубачки за Форд Транзит 2020 до 2023 година, Чувар На Хаубата, Црн

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Одговара На Форд Транзит 2020-2023 Ве молиме проверете Ја Годината На вашето возило, Направете И Моделирајте пред да купите. ДИЗАЈН : овој штитник за бубачки - заштитник на хаубата, кој е направен од тврд материјал, ќе го комплетира стилскиот преден дизајн на вашиот автомобил со специфичен дизајн на возилото. И главната цел е вашето задоволство од %100. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : достапен е водич За Инсталација, потребни се неколку минути за да се добие совршен резултат и без дупчење за сечење required.No Потребно Дупчење и Лесна Инсталација!. ПРИВЛЕЧЕН ИЗГЛЕД : како и додавање стилски изглед, тој исто така ќе додаде вредност со заштита на вашата хауба и нејзината боја од воздушен камен, оштетувања од остатоци. Тоа ќе помогне и да се отклонат бубачките. ПРЕДНОСТИ : ние ќе ги испраќаме вашите нарачки од тука во САД. Ние брод истиот ДЕН. Само нарачајте пред 2 ЧАСОТ.

Други карактеристики

Најдобри понуди