.

.

Фан на Линлин Зимски камин 5 сечила со топлина на шпоретот на вентилаторот Вуд, режач за дрво, тивок дом камин Фан ефикасна дистрибуција на топлина Лијананан

Фан на Линлин Зимски камин 5 сечила со топлина на шпоретот на вентилаторот Вуд, режач за дрво, тивок дом камин Фан ефикасна дистрибуција на топлина

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

2 Опсегот на работна температура е околу : 140 ° F / 60 ° C ~ 662 ° F / 350 ° C, поголема од температурата, побрзо започнува да се врти. Внимание : Температурата не може да биде над 662 ° F при користење на вентилаторот на шпоретот. Може да циркулирате топлина преку.Овој fanубител на шпоретот е тивок и тивок. Соберете ја топлината, а потоа зрачете ја, правејќи го топол воздух директен. Опсегот на работна температура е околу : 140 ° F / 60 ° C ~ 662 ° F / 350 ° C, поголема од температурата, побрзо започнува да се врти. Внимание : Температурата не може да биде над 662 ° F при користење на вентилаторот на шпоретот. Може да циркулирате топлина преку.Овој fanубител на шпоретот е тивок и тивок. Соберете ја топлината, а потоа зрачете ја, правејќи го топол воздух директен. Спецификации CFM : 180-210 SPEED : 1100 RPMBLADE Број : 5 NOISE : ≤25db Start Температура : 140 ° F / 60 ° COWNICANG TEMPRATRE RANGE : 140 ° F / 60 ° C ~ 662 ° F / 350 ° CMateration : Анодизирање на алуминиумска големина : 19 x 17 cm ( Висина*ширина) Бои : Златен/сребро/бронзи/црна/сива/роза црвена пакет Вклучува : 1x 5 лопати шпорет на грејачот fanthis е роман и практичен производ.

Други карактеристики

Најдобри понуди