.

.

СПА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНИЦИ - СЛЕДЕН СЛЕДЕН СЛЕДЕН СЛЕДНИК

СПА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНИЦИ - СЛЕДЕН СЛЕДЕН СЛЕДЕН СЛЕДНИК

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

? 【Одличен квалитет】-Повеќето од ракавите на пазарот се изработени од железо, додека нашите прирачници се изработени од висококвалитетен, алуминиум со висока густина и се третираат со печен во прав во прав во која вашата прирачник нема да 'рѓа или кородира во Долгиот рок Тоа е голема цврстина, отпорност на влијание, не е лесна за деформација, одлична отпорност на водоотпорна и корозија, без 'рѓосаност во влажна околина што ќе трае со години на употреба. ? Намалете го ризикот од лизгање, можете да го користите со доверба. Тешката железничка железница лесно ви помага да влезете и да излезете од кадата. ? -Покажи се рачки. Овој умен дизајн ги надминува другите. ? Алуминиум обложен во прав за никогаш да не 'рѓа. Идеална алатка за вашата спа или топла када. Погодно е за инсталирање на оградување каде и да ви треба. Ја зголемува безбедноста на вашата бањата и топла када. ? По потврдувањето на висината, копчето е фиксирано цврсто.

Други карактеристики

Најдобри понуди