.

.

Ridgid FT2501 гума за гума за гума за џвакање плови 9,22 во дијаметар Трајни моќен GR

Ridgid FT2501 гума за гума за гума за џвакање плови 9,22 во дијаметар Трајни моќен GR

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Ridgid XLT Premium Series До 35% подолг живот на алатката. Рачка со прекумерна калап за дополнителна удобност и контрола. Користете за фугирање. Ridgid XLT Premium Series. До 35% подолг живот на алатката. Рачка со прекумерна калап за дополнителна удобност и контрола. Користете за фугирање. Гума на гума за гума за џвакање Ridgid е дел од линијата на Ridgid XLT Premium Series за добрите. Со издржлива конструкција има до 35% подолг живот во споредба со другите слични алатки. Вклучува : FT2501.

Други карактеристики

Најдобри понуди